Адреса:

вул. Владислава Українця, 1, Хмільник, Вінницка обл., 22000

Пн - Пт: 8:00 - 17:00

Безезкоштовна консультація он-лайн по Україні.

0-800-503-325 ​

Безкоштовно зі стаціонарних телефонів в межах України. Вихідні дні: субота, неділя.

Харчування

НАШЕ ЗДОРОВ'Я НАБАГАТО БІЛЬШЕ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД НАШИХ ЗВИЧОК І ХАРЧУВАННЯ, НІЖ ВІД ЛІКАРСЬКОЇ МАЙСТЕРНОСТІ.

Тому в комплексі курортних факторів і засобів, що позитивно впливають на організм людини, важливе місце займає харчування.

У санаторії прекрасна кухня: основними застосовуваними дієтами є № 5, 7, 8, 9, 15. При необхідності використовується спеціальна вегетаріанська та низькокалорійна дієта для пацієнтів, які страждають на ожиріння.

Підбір правильного раціону харчування, з  урахуванням піраміди раціонального харчування дозволяє за курортний період значно покращити стан здоров’я наших відпочиваючих.

У комплекс оздоровлення входить триразове дієтичне харчування.

Для гостей санаторію в їдальні працюють 2 обідніх зали.

Доповнення до дієтичного харчування – фітобар. Цілюща сила природи в лікувальних ароматних трав’яних чаях наповнить Вас енергією, додасть бадьорості і просто принесе насолоду.

Особливістю запропонованих продуктів харчування для відпочиваючих у санаторії “Радон” є їх бездоганна якість і екологічна чистота. 

Ми досягаємо цього за рахунок впровадження біологічної системи землеробства на землях агропромислового науково-виробничого підприємства “Візит”,  до складу якого входять:

  • сільськогосподарські підприємства, які мають 16 тис.га  земель для вирощування овочів без застосування хімічних добрив; 
  • зернопереробний завод; 
  • молокозавод; 
  • свинокомплекс на 7 тис. голів; 
  • ферма дійного стада з 850 голів.

Ми дбаємо про Ваше здоров’я, пропонуючи якісні продукти харчування власного виробництва, бо питання харчування перебуває в санаторії “Радон” на дуже високому рівні.