Адреса:

вул. 1-го Травня, 1, Хмільник, Вінницка обл., 22000

Пн - Пт: 8:00 - 17:00

Безезкоштовна консультація он-лайн по Україні.

0-800-503-325 ​

Безкоштовно зі стаціонарних телефонів в межах України. Вихідні дні: субота, неділя.

Лікувально-діагностична база

Бальнеотерапія

Так як основним лікувальним фактором курорту є унікальні за своїм складом радонові мінеральні води, то радонотерапія у складі бальнеолікування представлена в санаторії в найповнішому спектрі. Всі види ванн (радонові ванни для рук і для ніг місцеві (двохкамерні), загальні, напівванни, гідромасаж в радоновій воді, гінекологічні зрошення, підводний витяг та гідрокінезотерапія в басейні з радоновою водою. У бальнеотерапії ми застосовуємо і інші види ванн на прісній воді: хвойні, йодобромні, скипидарні, пініментолові (захворювання органів дихання), ревматологічні, дерматологічні, з морською сіллю, каштанова, розмаринова. 

Всі види лікувальних душів – циркулярний, душ Шарко, підводний душ-масаж. 
Сухі вуглекислі і сухі радонові ванни.

Пелоідотерапія ( від грецького "pelos"- глина, грязі, терапія - грязелікування)

Другий за значимістю лікувальний фактор курорту Хмільник – лікувальні торфові  грязі Війтівецького родовища. Лікування теплом – один з найбільш поширених та ефективних методів фізіотерапії для лікування хвороб суглобів, наслідків травм, поранень, невралгій, невритів. Лікувальні торфові аплікації можуть призначатися при протипоказаннях до радонобальнеотерапії. Під час процедури Ви відчуєте приємне тепло, з’явиться відчуття повзання мурашок – це результат впливу мурашиної кислоти та ефірних масел. Ефективність торф’яних аплікацій – поліпшення здоров’я у 89% хворих.

Вертебрологія

Хребет – «опора» нашого здоров’я. Більшість наших хвороб пов’язане з його поганим станом. Санаторій «Радон» пропонує вам комплекс послуг для лікування захворювань хребта:

  • підводне вертикальне витягування хребта – механічне витягування хребта пацієнта, поміщеного в мінібасейн з радоновою водою. У результаті відбувається розслаблення навколосуглобових м’язів,  декомпресія міжхребцевих суглобів і спинномозкових сегментів;
  • тракційна терапія на апараті TRA Computer – це «сухе» витягування хребта. За рахунок спрямованих статичних навантажень на хребет у хворого виникає декомпресія міжхребцевих дисків, відновлюється рухливість окремих хребетних рухових сегментів; 
  • масаж ручний; 
  • лікувальні обколювання і блокади;
  • мануальна терапія.

Фізіотерапія

Електролікування – більше 20 видів струмів, гальваногрязь. Магнітотерапія – метод впливу на організм змінного магнітного поля на апараті «Дimap V». Ультразвукова терапія і фонофорез лікувальних препаратів – вплив на організм високочастотними механічним коливаннями пружного середовища.Світлолікування (лазеро-, лікування УФО, поляризуючим світлом). Мікрохвильова терапія на голландському апараті «RADARMED».

Гінекологія

До Ваших послуг – досвідчений гінеколог і серія лікувально-діагностичних процедур: гінекологічні зрошення, грязеві тампони, фізіотерапевтичне лікування на спеціальному гінекологічному комплексі. Наші лікарі позбавлять Вас болю та подарують надію на материнство.

Спелеотерапія

Використання з лікувальною метою мікроклімату соляних шахт. Сучасна спелеокамера  являє собою спеціально обладнане приміщення, на стіни якого нанесено спеціальне сольове покриття та в якому відбувається розпилення мікрочастинок солі з допомогою спеціального апарату. Це сприяє підтримці асептичних і гіпоалергенних умов середовища.У  приміщенні соляної шахти пацієнти розташовуються на зручних кріслах, розслабляються і засинають під  музику.  Сеанс для дорослих триває 40 хвилин,  для дітей – 20-30 хвилин. Відмінний варіант для тих, хто часто хворіє на ГРВІ, бронхіальну астму, ХОЗЛ, алергіків.

Лікувальна фізкультура

Лікувальна гімнастика, заняття в тренажерному залі, гідрокінезотерапія (фізичні вправи у воді з використанням різних снарядів з метою профілактики та лікування захворювань), індивідуальна програма навантажень, розроблена саме для Вас, дозована хода.

Діагностика

Клініко-біохімічні дослідження крові на автоматизованому устаткуванні з використанням безболісного методу взяття капілярної крові (достатньо всього 20 мкл для визначення більше 30 параметрів). Клінічний аналіз сечі. Функціональні дослідження (ЕКГ, реовазографія судин нижніх кінцівок та судин шиї та голови).

Інфрачервона сауна

Це унікальна система комплексного оздоровлення і омолодження організму. У сауні температура шкіри підвищується приблизно на 10 градусів, а температура тіла приблизно на один градус, що призводить до підвищення опірності організму, суглоби і зв’язки стають більш міцними і еластичними, поліпшується робота внутрішніх органів. 
Два мільйони потових залоз нашої шкіри починають активно працювати і виділяти з потом всілякі шкідливі для організму речовини, активно спалюється жир, шкіра стає більш гладкою та еластичною. 
За 10 сеансів вага зменшується приблизно на 1- 3 кг. 
Значно поліпшується загальний стан організму. 

Кріосауна

Під час проходження процедури у людини відбувається природне стимулювання імунної системи, спрямоване на ревізію усіх органів, стабілізацію гормонального фону, обміну речовин, отримання стійкого життєвого тонусу за рахунок додаткового викиду ендорфінів (гормонів щастя). Кріосауна найсильніше впливає на шкіру – покращує мікроциркуляцію, оптимізує обмінні процеси, посилює тургор шкіри, покращує її зовнішній вигляд. Ефективний метод аерокріотерапії також для лікування зайвої ваги і целюліту.

Косметологія

Серед запропонованих послуг: мікродермабразія, УЗ-пілінг, УЗ-лімфодренаж, магніто-лазерна стимуляція, механічні чистки, всілякі маски. Крім того, програми SPA для тіла, у тому числі – холодні мінеральні обгортання, гарячий ліфтинг-шоколад, глибокий прогрів з ліфтінговим ефектом та інші корисні і приємні процедури.

Ін’єкційні методики омолодження:

– біоревіталізація, 

– введення поліонуклеотидів, 

– ботулінотерапія, 

– контурна пластика (введення філерів),

– введення ліполітиків,

– мезотерапія.