Адреса:

вул. 1-го Tравня, 1, Хмільник, Вінницька обл.

Пн - Пт: 8:00 - 17:00

Безкоштовна консультація он-лайн по Україні.

0-800-503-325 ​

безкоштовно зі стаціонарних телефонів по Україні. Робочий час: 8:00 - 17:00
Вихідні дні: субота, неділя.

SPA-процедури

Sanus per aquam (SPA) – здоров’я від води. Лікування на бальнеологічному курорті Хмільник передбачає використання повного комплексу процедур і програм, спрямованих на поліпшення здоров’я і зовнішнього вигляду за допомогою водних, косметичних процедур, гідромасажу, завдяки яким Ви зможете розслабитися і подбати про своє тіло. 

У санаторії «Радон» Вам запропонують: 

 • Обгортання – один з найефективніших методів боротьби з целюлітом і зайвою вагою. Обгортання можуть бути гарячими і холодними. Для проведення процедури ми використовуємо морські водорості, мед. 
 • Душ Шарко – стимулює головний і спинний мозок контрасним застосуванням теплої і холодної води, в результаті зміцнюється нервова система, серцево-судинна система, імунітет, відбувається поступове загартовування організму, знімається напруга з м’язів хребта.
   Корисний при целюліті, при порушенні обміну речовин, при ожирінні. Шкіра зволожується, стає пружною. Немає протипоказань для людей, які страждають варикозним розширенням вен.
 • Антицелюлітний масаж – вид масажу, спрямований на боротьбу з целюлітом 1 і 2 ступеня, поліпшує стан шкіри і підшкірно-жирової клітковини, що сприяє корекції фігури. 
         Антицелюлітний масаж – посилює кровообіг, нормалізує обмін речовин, виводить з організму токсини і шлаки, сприяє схудненню, позбавляє від целюліту, робить шкіру пружною та еластичною.
 • Вакуумний масаж призводить до збільшення кровотоку і посиленню обміну речовин, що в свою чергу покращує стан тканин – шкіри, судин і нервів, м’язів, зв’язок і, головне, сполучної тканини, що грає найважливішу роль в житті і здоров’ї людини.Поступово відновлюється гнучкість і рухливість. 
            Показаний при:  остеохондрозі, захворюваннях периферичної нервової системи, бронхіті, трахеїті, целюліті. 
 • Чакра-стоун терапія – у комплексі використовуються ароматерапія, релаксуюча музика і масаж гарячим та прохолодним камінням. Енергетика каміння  знімає стрес, нейтралізує негативну енергію, гармонізує ауру людини.