Адрес:

ул. 1-го Мая, 1, Хмельник, Винницкая обл.

Пн - Пт: 8:00 - 17:00

Бесплатная консультация онлайн по Украине.

0-800-503-325 ​

бесплатно со стационарных телефонов по Украине. Выходные дни: суббота, воскресенье.

Лікування в санаторії

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 9.12.2020 р. №1236, постанови Головного Державного санітарного лікаря № 36,№57 та Розпорядження державної продовольчої споживчої служби у Вінницькій області в санаторії на час карантину не надаються процедури, при проведенні яких, неможливо забезпечити дотримання соціальних дистанцій та використання засобів індивідуального захисту.

А саме:

  • послуги фітобару (мінеральна вода «Моршинська» і синглетно-киснева суміш);

  • спелеотерапія;

  • інгаляції, тубус-кварц.

    Основний медичний профіль санаторію – ревматологія та неврологія. Основний природний лікувальний фактор – мінеральна радонова вода. Основа лікування – бальнеогрязелікування. На санаторно-курортне лікування приймаються пацієнти із захворюваннями опорно-рухового апарату, серцево-судинної і нервової систем, сечостатевої, дихальної систем, пацієнти із захворюваннями шкіри, порушеннями обміну речовин. Хворим, що перенесли гострий інфаркт міокарда, гострі порушення мозкового кровообігу, проводяться лікувальні заходи відповідно до пізнього етапу санаторної реабілітації (через 6 місяців). 

     Медичні процедури, що входять у  вартість санаторно-курортної путівки в повному спектрі ми можемо запропонувати тільки дорослим. Дітям до 12-ти років лікування не проводиться. Для дітей з 12-ти років ми можемо запропонувати тільки окремі процедури після консультації з лікарем. Наприклад: деякі бальнеологічні процедури, масаж, спелеокамеру.

Перелік та кількість процедур, що входять у вартість путівки (5-6 процедур):
 
 • Одна загальна водна процедуора в день (при показах – лікувальний душ).
 • Дві – три фізіотерапевтичні процедури.
 • Лікувально-профілактичний масаж (1 зона) або індивідуальна розробка суглобів (до 10 сеансів).
 • Лікувальна фізкультура або заняття в тренажерному залі.
 • Підводний душ-масаж та душ Шарко є взаємозамінними процедурами та одночасно не призначаються.
 • Планові візити до лікаря 1 раз в 5-7 днів.

Вартість санаторно – курортної путівки включає проживання, лікування, харчування.

Період перебування в санаторії – не менше 10 днів, хоча,  за рекомендаціями лікарів, оптимальний строк для досягнення найкращого результату лікування – 18 – 21 день. 

    Медичне обстеження Ви можете пройти після прибуття в санаторій.

    Ми пропонуємо широкий спектр медичних процедур, які входять у вартість санаторно- курортної путівки, а за вашим бажанням  додаткові послуги, що потребують додаткової плати.

    Лікування та відпочинок в санаторії  Хмільника «Радон» –  в будь-яку пору року.  Ми пропонуємо ефективне курортне лікування, комфортне проживання та якісний відпочинок.