Лікування в санаторії

    Основний медичний профіль санаторію – ревматологія та неврологія. Основний природний лікувальний фактор – мінеральна радонова вода. Основа лікування – бальнеогрязелікування. На санаторно-курортне лікування приймаються пацієнти із захворюваннями опорно-рухового апарату, серцево-судинної і нервової систем, сечостатевої, дихальної систем, пацієнти із захворюваннями шкіри, порушеннями обміну речовин. Хворим, що перенесли гострий інфаркт міокарда, гострі порушення мозкового кровообігу, проводяться лікувальні заходи відповідно до пізнього етапу санаторної реабілітації (через 6 місяців). 

     Медичні процедури, що входять у  вартість санаторно-курортної путівки в повному спектрі ми можемо запропонувати тільки дорослим. Дітям до 12-ти років лікування не проводиться. Для дітей з 12-ти років ми можемо запропонувати тільки окремі процедури після консультації з лікарем. Наприклад: деякі бальнеологічні процедури, масаж, спелеокамеру. 

Вартість санаторно – курортної путівки включає проживання, лікування, харчування.

Період перебування в санаторії – не менше 10 днів, хоча,  за рекомендаціями лікарів, оптимальний строк для досягнення найкращого результату лікування – 18 – 21 день. 

    Медичне обстеження Ви можете пройти після прибуття в санаторій.

    Ми пропонуємо широкий спектр медичних процедур, які входять у вартість санаторно- курортної путівки, а за вашим бажанням  додаткові послуги, що потребують додаткової плати.

    Лікування та відпочинок в санаторії  Хмільника «Радон» –  в будь-яку пору року.  Ми пропонуємо ефективне курортне лікування, комфортне проживання та якісний відпочинок.