Адреса:

вул. 1-го Травня, 1, Хмільник, Вінницка обл., 22000

Пн - Пт: 8:00 - 17:00

Безезкоштовна консультація он-лайн по Україні.

0-800-503-325 ​

Безкоштовно зі стаціонарних телефонів в межах України. Вихідні дні: субота, неділя.

Гідрокінезотерапія

   Гідрокінозотерапія в басейні з мінеральною радоновою водою – це поєднання фізичних вправ з температурними і хімічними факторами радонової води з лікувальною і профілактичною метою.

   Гідрокінезотерапія у перекладі з латинської означає «вода» + «лікування рухом». Інша, більш звична назва цієї методики – лікувальна гімнастика у воді.

     У басейні знижується загальна вага тіла, завдяки чому будь-які рухи стають більш легкими у виконанні. Цей момент особливо важливий для пацієнтів із захворюваннями опорно-рухового апарату з больовим синдромом. «Підтримуюча» сила води дозволяє їм виконувати ті вправи, які у звичайних умовах вони виконувати не можуть.

     Заняття проводяться у теплій воді, що сприяє додатковому розслабленню м’язів. Пацієнти перестають відчувати напруженість, скутість і біль, що заважає проведенню тренувань на суходолі. У інструктора з’являється можливість посилити фізичні навантаження, щоб досягти більш вираженого тренувального ефекту.

     Вода чинить тиск на підшкірне венозне русло, завдяки чому стимулює периферичний кровообіг. З тканин виводяться надлишки рідини, зменшуються набряки, активується діяльність серцево-судинної системи.

     Особливо ефективна процедура при остеоартрозі кульшових суглобів II –III ст. : зменшується біль, запалення, збільшується об`єм рухів в суглобах.